Opłaty za szkołę na rok 2017/18

• Czesne będzie pobierane w dwóch równych ratach – w czerwcu i w styczniu każdego roku, w terminach, które zostaną ogłoszone na stronie internetowej szkoły.
  • Niezapłacenie w wymaganym terminie automatycznie pociągnie za sobą karę w wysokości £20.

Harmonogram opłat

Opłaty poniżej dotyczą dzieci we wszystkich klasach, włącznie ze studentami w klasach AS oraz A2.

Opłaty Online Opłaty za rok 2017/18 zostaną uaktualnione w systemie Home Contact od 10.06.2017. O tym jak pobierane będą opłaty w styczniu, prosimy przeczytać w notatce na dole strony.

Opłaty gotówką za pierwszy semestr przyjmowane będą w szkole w dniach 10.06.17 i 17.06.17. Rodzice, którzy chcieliby dokonywać opłat gotówką płacą dodatkową opłatę administracyjną w wysokości £10 za każdą transakcję.

Zniżka

Za rok 2017/18

Pierwsza rata (do 10.06.17)

Opłata za pierwsze dziecko

£300

£150.00

Opłata za drugie dziecko i kolejne dzieci

£240

£120.00

OPŁATY za rodzinę:

Za cały rok 2017/18

Pierwsza rata (do 10.06.17)

1 dziecko

£300

£150.00

2 dzieci

£540

£270.00

3 dzieci

£780

£390.00

Przypominamy, że:

• Opłata powinna być uiszczona w terminach podanych powyżej.
  • Dzieci, których rodzice będą zalegać z opłatami za szkołę zostaną zawieszone w czynnościach i ewentualnie skreślone z listy uczniów.

Pytania na temat opłat oraz zapisów prosimy przekazać na adres szkola@szkola.org

Uwaga: opłata za nowozapisane dzieci MUSI być wykonana w pierwszą sobotę po zapisie. Jest to warunek otrzymania miejsca w szkole.

METODY PŁATNOŚCI

Opłaty online
Preferowaną metodą płatności są opłaty online. Można ich dokonywać w zaciszu własnego domu logując się na stronie systemu “Call Parents”.
Opłaty można wykonać kartą debetową. System nie przyjmuje kart kredytowych.
Opłaty będą naliczane z góry w czerwcu. W związku z tym, płatności za II semestr będzie można dokonać w wybranym momencie, przed upływem terminu styczniowego.

Opłaty gotówką/czekiem

OPŁATY ONLINE

Poprzedni system pobierania opłat w trybie on-line ‘Home Contact’ został wycofany przez producenta w połowie sierpnia 2017 r. W tej chwili wprowadzamy nowy, o nazwie “Call Parents”. Jest to system dostarczony nam przez tego samego producenta, jednak jego działanie będzie inne. Główną różnicą będzie to, że rodzice i opiekunowie otrzymają emailem link do strony internetowej umożliwiającej dokonanie płatności. Nie będzie już konieczne logowanie się.

Więcej uwag o systemie “Call Parents” podamy bliżej terminu wnoszenia opłat.

Nowy system będzie przez nas testowany tak aby styczniowe opłaty przebiegły sprawnie. Jednocześnie prosimy o wyrozumiałość w przypadku błędów lub nieprawidłowego funkcjonowania. Postaramy się aby producent usunął je jak najszybciej.

DZIĘKUJEMY!