Nagrody i puchary szkolne

Nagroda im. Generała Władysława Andersa i Puchar PMS

Najstarszą nagrodą szkolną jest „Nagroda im. Generała Władysława Andersa”, ufundowana przez Polską Macierz Szkolną w 1970r. Nagrodą jest książka i dyplom. Przyznawana jest za „Całokształt pracy i bardzo dobre wyniki w nauce”. W późniejszym czasie wprowadzono puchar. Nagrodę tę otrzymują uczniowie z klas IV gimnazjalnych.

Nagrodą/Pucharem zostali wyróżnieni:

2015-16 Karolina Ewa Gumieniak
2014-15 Alexandra Łapkowska
2013-14 James Tybulewicz
2012-13 Jan Tompson
2011-12 Zosia Staniaszek
2010-11 Piotr Szafaryn
2009-10 Anna Mędrzak
2008-09 Gabriela Rumun
2007-08 Gabriela Strug
2006-07 Annabella Bujak
2005-06 Anthony Pisarski
2004-05 Helena Łakomy, Monika Saller
2003-04 Karina Kowalski
2002-03 Teresa Gębska
2001-02 Kasia Patel
2000-01 W. Marciniak
1999-00 Dominika Jarosz
1998-99 Bernard Wiśniewski
1997-98 Karol Ostaszewski
1996-97 Michał Chudy
1995-96 Anna M. Duda
1994-95 Małgosia Kędracka
1993-94 Joasia Płonka
1992-93 Karolina Shaw
1991-92 Marysia Zapaśnik
1990-91 Krzysztof Ścigalski
1989-90 Marek Iczkiewicz
1988-89 Ezra Machnikowski
1987-88 Jarek Dobosz
1986-87 Marek Fletcher
1985-86 P.S. Balysz
1984-85 A.L. Perkins
1983-84 R. E. Dunin-Borkowski
1982-83
1981-82
1980-81
1979-80
1978-79 Ryszard Kuraś
1977-78
1976-77
1975-76
1974-75 Witek Tybulewicz
1973-74 Ryszard Rumun
1972-73 Nie przyznana
1971-72 Teresa Siemaszko
1970-71 Krzysztof Gąsiorek

Puchar Polskiego Ośrodka Katolickiego

W 1974 roku, Zarząd Polskiego Ośrodka Katolickiego Ealing, ufundował puchar przechodni za ”Dojrzałą i świadomą postawę oraz za wybitne osiągnięcia w nauce języka polskiego”. Puchar ten wręcza uczniom klas IV gimnazjalnych Proboszcz Parafii NMP Matki Kościoła na Ealingu.

Pucharem tym zostali wyróżnieni:

2015-16 Elena Tybulewicz
2014-15 Hanna Stańczyk
2013-14 Weronika Skadłubowicz
2012-13 Michał Karpuk
2011-12 Tomasz Ryland
2010-11 Ewa Włodarska
2009-10 Lidia Howard
2008-09 Olivia Kiełbasiński-Podlaszewska
2007-08 Sara Page
2006-07 Jessica Busz
2005-06 Katarzyna Karpuk
2004-05 Ania Piotrowska
2003-04 Piotr Komsta
2002-03 Aleksandra Chądzyńska
2001-02 Joasia Łodzińska
2000-01 Andrzej Sokołowski
1999-00 Marek Kubiak
1998-99 Mateusz Soliński
1997-98 Martin B. Kenton
1996-97 Paweł Krepski
1995-96 Dominika Jonscher
1994-95 Iza Jacobson
1993-94 Danuta Chudy
1992-93 Karolina Shaw
1991-92 J. Chudy
1975-91 nieznane
1974-75 Andrzej Rumun

Puchar im. Kazimierza Tangla

W 1991 roku został ufundowany Puchar im. Kazimierza Tangla. Przyznawany jest za „Wybitne osiągnięcia w literaturze i nauce języka polskiego” w klasach III gim.

Pucharem tym zostali wyróżnieni:

2015-16 Amelia Dziewulak
2014-15 Maria Spek
2013-14 Maya Wanot
2012-13 Hanna Pietrzycka
2011-12 Charlotte Wójcik
2010-11 Magdalena Szablińska
2009-10 Marta Chądzyński
2008-09 Angelika Frączek
2007-08 Ola Forman
2006-07 Angelika Olszewska
2005-06 Annabella Bujak, Maja Malarski
2004-05 Helena Kuraś
2003-04 Nie znane
2002-03 Dominik Olszewski
2001-02 Justyna Paszkiewicz
2000-01 Ola Markiewicz
1999-00 K. Patel, W. Marciniak
1998-99 D. Jarosz, K. Piekarska
1997-98 E. Szteinduchert
1996-97 Michał Chudy
1995-96 A. M. Duda
1994-95 Iza Jacobson
1993-94 K. Adamkiewicz
1992-93 Nie znane
1991-92 L. Michałowicz

Puchar Stowarzyszenia Polskich Kombatantów

W roku szkolnym 1971/1972, Stowarzyszenie Polskich Kombatantów Koło numer 4 Ealing ufundowało puchar przechodni który otrzymują uczniowie klas II gimnazjalnych za: „Wybitne osiągnięcia z dziedziny historii Polski”.
Pierwszego wręczenia dokonał Podpułkownik Dyplomowany Franciszek Buczek, Prezes SPK Koła Nr.4 Ealing.

Pucharem tym zostali wyróżnieni:
2015-16 Maia Oleksy
2014-15 Laura Wąsowska
2013-14 Agata Kryńska
2012-13 Hanna Stańczyk
2011-12 AngelikaZałęcka
2010-11 Hubert Boczar
2009-10 Jakub Cichoński
2008-09 Magda Zamojska
2007-08 Tatiana de Berg, Marysia Suchcitz
2006-07 Ania Kuligowska
2005-06 Stefan Tompson
2004-05 Adam Bahadrian
2003-04 Kasia Karpuk
2002-03 Ania Piotrowska
2001-02 Helena Łakomy
2000-01 Ola Chądzyńska
1999-00 Agata Duda, Marysia Trawińska
1998-99 Kasia Piekarska
1997-98 Marta Gomółka
1996-97 Janina Parol,Wiktor Konieczny
1995-96 Kinga Śniegocka
1994-95 Joanna Kuligowska
1993-94 Małgosia Kędracka
1992-93 Karolina Adamkiewicz
1991-92 Szymon Siara
1990-91 Nie znane
1989-90 Marysia Zapaśnik
1988-89 Adam Czupryński
1987-88 Marek Iczkiewicz
1986-87 Ezra Machnikowski
1985-86 A. Michałowicz
1984-85 A.H. Perkins
1983-84 Piotr Mirzyński
1982-83 Paweł Obszański
1981-82 K. Murzynowska
1980-81 Nie znane
1979-80 Antoni Hawran
1978-79 Andrzej Wróblewski
1977-78 Wanda Michałowicz
1976-77 Ela Tybulewicz
1975-76 Andrzej Knap
1974-75 Ewa Ruda
1973-74 Stanisław Brzeski
1972-73 Witek Tybulewicz
1971-72 Krzysztof de Berg

Puchar Polskiej Sekcji Konserwatywnej

W 1990 roku Polska Sekcja Konserwatywna na Ealingu ufundowała puchar za: „Wybitne osiągnięcia z dziedziny geografii Polski”. Otrzymują go uczniowie pierwszych klas gimnazjalnych.

Pucharem tym zostali wyróżnieni:

2015-16 Klaudia Gryglewska
2014-15 Sandra Dębicka
2013-14 Miłosz Chrobak
2012-13 Piotr Popiel
2011-12 Izabela Jones
2010-11 Hanna Pietrzycka
2009-10 Dominik Rumun
2008-09 Diana Jurewicz
2007-08 Marta Chądzyńska
2006-07 Kasia Murphy
2005-06 Anna Kuligowska
2004-05 Sara Page
2003-04 Maja Malarski
2002-03 Konrad Chodźko-Zajko
2001-02 Nie zane
2000-01 Lidia Solińska
1999-00 Samantha Tomczyk
1998-99 Adam Hanke
1997-98 Agatka Warsza
1996-97 Ola Herbich
1995-96 Nie znane
1994-95 Dominic Chambers
1993-94 Ewa Szteinuchert
1992-93 Julia Czupryńska
1991-92 Joasia Płonka
1990-91 Karolina Jankowska

Ośrodka Katolickiego dla Juniorόw

W 1999 roku, Zarząd Polskiego Ośrodka Katolickiego na Ealingu ufundował drugi puchar, który przyznawany jest w klasach szóstych szkoły podstawowej za „Celującą pracę i osiągnięcia w nauce języka polskiego”.
Wręcza go Prezes Rady Ekonomiczno-Administracyjnej Parafii na Ealing-u.

Pucharem tym zostali wyróżnieni:

2015-16 Roksana Wełna
2014-15 Oliwia Karbowniczyn
2013-14 Maria Flach
2012-13 Konrad Bylina
2011-12 Jaśmina Musiał
2010-11 Alexandra Łapkowska
2009-10 Karolina Marszelewska
2008-09 Weronika Schneider
2007-08 Zosia Staniaszek
2006-07 Marta Chądzyński, Julia Kowalski
2005-06 Anna Maria Dziedzic
2004-05 Ania Kuligowska
2003-04 Nella Lechowicz
2002-03 Annabella Bujak
2001-02 Adam Trepczyński
2000-01 Monika Ruszczyńska
1999-00 Jacek Kruza

Puchar im. Magdaleny Tangl

W roku szkolnym 2015-16 Hanna Whitty, córka Magdaleny Tangl, ufundowała Puchar im. Magdaleny Tangl, który przyznawany jest za systematyczne pokonywanie trudności w nauce języka polskiego.

Pucharem tym zostali wyróżnieni:
2015-16 Nikolas Raczyński