Zatrudnienie – etaty nauczycielskie

Od czasu do czasu szkoła rekrutuje nauczycieli. Ogłoszenia o wolnych etatach zamieszczane są poniżej. Prosimy o częste zaglądanie na tę stronę.

Równocześnie informujemy potencjalnch kandydatów, że szkoła nasza funkcjonuje jedynie w soboty w godzinach od 9:00 do 13:00.

Aktualnie szkoła poszukuje nauczycieli j. polskiego gotowych do rozpoczęcia współpracy ze szkołą w nowym roku akademickim 2018-2019,  w charakterze nauczycieli na zastępstwa.

Zainteresowanych prosimy o kontakt z Drektorem szkoły wysyłając email do dyrektor@szkola.org

W przypadku chęci złożenia podania, prosimy o wypełnienie poniższego dokumentu (w formacie MS Word):

Podanie o prace (MS Word 322kb)

i przesłanie go jako załącznika na obydwa adresy emailowe: dyrektor@szkola.org  oraz hr@szkola.org .

Uwaga: prosimy o niewysyłanie swoich CVs.

Adres do korespondencji:
P.O. Box 54155
London W5 9DP
United Kingdom

Tel: 07970 107691 (w soboty od 9:00 do 13:00)