Dzień Dziecka

6 czerwca w naszej szkole był dniem wyjątkowym. Wszystkie dzieci – zarówno małe jak i te większe miały okazję do świętowania!

Zarząd szkolny jak i nasi nauczyciele postarali się by wszystkim podopiecznym w tym dniu się nię nudziło, a wręcz przeciwnie emocji było co nie miara!

Starsze dzieci zostały obdarowane pączkami, by ich szkolny poranek był wyjątkowo słodki, a maluszki w młodczych klasach bawiły się większość soboty wraz z ich Paniami.

Była możliwość udziału w międzyklasowych zabawach i konkurencjach, obejrzenia bajek, puszczania baniek mydlanych i rozerwania się na świeżym powietrzu.

Każdy uczeń otrzymał symboliczny upominek, a wraz z nim bagaż dobrej zabawy, który wyniósł ze szkoły.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będziemy bawić się równie wspaniale, a pogoda będzie tak słoneczna jak w minioną sobotę.

Joanna Winiecka