Dzień Matki

Drogie Mamy, w ubiegłą sobotę Wasze dzieci z radością przygotowały dla Was małą niespodziankę. W tym roku także (choć trochę inaczej niż w poprzednich latach z uwagi na ograniczenia Covid) odbyło się świętowanie w naszej szkole. Wystepy dzieci zostały uwiecznione w pracach i nagraniach zaprezentowanych poniżej.

Z okazji tego święta dziękujemy wszystkim Mamom za trud wychowania oraz życzymy Wam wspaniałych chwil!!!

Rodzice z Koła Rodzicielskiego, Zarządu oraz nauczyciele przygotowali filmy nakręcone w trakcie świętowania przez dzieci Dnia Matki. Filmy te (dla klas od “0” do “4”) można już oglądać wybierając zakładkę „Nauczanie online”, a następnie zakładkę swojej klasy i podając hasło jakie było używane w trakcie nauczania online. Serdecznie zapraszamy!