Dzień Matki

Drogie Mamy, w ubiegłą sobotę Wasze dzieci z radością przygotowały dla Was małą niespodziankę. W tym roku także (choć trochę inaczej niż w poprzednich latach z uwagi na ograniczenia Covid) odbyło się świętowanie w naszej szkole. Wystepy dzieci zostały uwiecznione w pracach i nagraniach zaprezentowanych poniżej.

Z okazji tego święta dziękujemy wszystkim Mamom za trud wychowania oraz życzymy Wam wspaniałych chwil!!!

 

 


Rodzice z Koła Rodzicielskiego, Zarządu oraz nauczyciele przygotowali filmy nakręcone w trakcie świętowania przez dzieci Dnia Matki. Filmy te (dla klas od “0” do “4”) można już oglądać wybierając zakładkę „Nauczanie online”, a następnie zakładkę swojej klasy i podając hasło jakie było używane w trakcie nauczania online. Serdecznie zapraszamy!

 

 

Back
...

82 Rocznica masakry w Katyniu – 2022 W niedzielę 24.04.2022 roku na Cmentarzu Gunnersbury odbyły się coroczne uroczystości upamiętniające ofiary Zbrodni Katyńskiej. Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie Polskich Kombatantów. Ciemnej nocy z Kozielsku, niedaleko Katynia, Tej Niezwykłej ikony historia się zaczyna. Rzeźbiona potajemnie zwykła lipowa deska Stała się tarczą, ołtarzem Matka Boska Zwycięska.

 Uroczystości pod pomnikiem katyńskim – 24 kwietnia 2022

...

Zdjęcia Kolędowanie – Grudzień 2021 W celu pobrania indywidualnych zdjęć, wybierz link: Klasa 0

 Zdjęcia Kolędowanie – Grudzień 2021