Zakończenie roku klas 0-4 i polsko-angielskich

Drugiego lipca 2016 na na akademii zakończenia roku szkolnego dla klas 0-4 szkoły podstawowej oraz klas polsko-angielskich, uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody książkowe za bardzo dobre osiągnięcia w nauce w roku szkolnym 2015/2016.

„Gwiazdami” tej akademii byli uczniowie zerówek, którzy zostali mianowani na pierwszoklasistów specjalną odznaką.

To dla nich w nowym roku szkolnym rozpocznie się prawdziwa przygoda z językiem polskim. Właśnie dla nich literki i sylaby zaczną się składać w słowa i zdania. Uczniowie ci będą już samodzielnie czytać i pisać. Pod okiem wychowawców, swoją wyobraźnią pierwszoklasiści zaczną poznawać świat polskiej poezji i prozy.

Życzymy Wam samych sukcesów w pierwszej klasie!

Uczniom klas od pierwszej do czwartej oraz uczniom klas polsko-angielskich gratulujemy wspaniałych osiągnięć w minionym roku szkolnym!